Informacje o firmie

Firma „GŻ-ŻABIK” specjalizuje się w produkcji artykułów dziecięcych.

W naszej ofercie znajdują się wózki dziecięcewózki dla lalekhuśtawki i akcesoria do wózków.

Od początku swojej działalności skupiliśmy się na tym, aby nasze produkty miały najwyższą jakość oraz gwarantowały Naszym maluchom bezpieczeństwo, swobodę i komfort. Nasze doświadczenie pozwoliło nam zdobyć rzeszę zadowolonych klientów krajowych i zagranicznych.

Sukces zawdzięczamy przede wszystkim, profesjonalnemu wykonaniu naszych produktów i dostosowaniu ich do ogólnych potrzeb rynku. Czujemy się odpowiedzialni za bezpieczeństwo Państwa pociech, dlatego też nasze towary sprawdzone zostały pod względem bezpieczeństwa i funkcjonalności.

W dbałości o profesjonalne wykonanie produktu oraz sprostanie zróżnicowanym upodobaniom rodziców zapewniamy solidną konstrukcję podstawy, różnorodność kolorystyczną, bogate wzornictwo tkanin, oraz dodatkowe wyposażenie.

Długoletnie kontakty z odbiorcami zarówno krajowymi jak i zagranicznymi dowodzą, iż stale rozwijamy ofertę naszych produktów i stylistyką nawiązujemy do światowych trendów w naszej branży, a wszystko po to, aby sprostać Państwa oczekiwaniom.

Mamy nadzieję, że nasze produkty zarówno teraz jak i w przyszłości będą pomocne w bezpiecznym i komfortowym wychowaniu Państwa pociech.